Верифікований профіль
2
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
32
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
38
Останній візит на сайт
вчора

Оренда комерційної нерухомості (3)

  • Хатинка
    13 500 грн/міс
    397 грн/м²

    Степана Бандери просп., 88

    приміщення вільного призначення
    34 м²
    1969 рік побудови
    2 дні тому
    Оренда комерційного приміщення✅ локація-прсп.Бандери ✅площа 34 м ✅санвузол , вода, світло ціна 13 500 грн [телефон приховано]Світлана Агенція нерухомості ХАТИНКА
    Рієлтор
  • Хатинка
    40 000 грн/міс
    656 грн/м²

    Медова вул., 2

    багатофункціональне приміщення
    61 м²
    1 тиж. тому
    ⛳️Оренда комерційного приміщення⛳️ Здається в оренду приміщення поблизу центру вул.Медова , Тернопіль ✅1 поверх ✅фасадне приміщення ✅площа-61 м ✅прохідне місце ✅індивідуальне опалення ✅санвузол, вода, світло ✅гарний ремонт ⭐️Ціна оренди -40 000 грн + к.п [телефон приховано]~Світлана Агенція ДЕТАЛІ ЗА ТЕЛ.
    Рієлтор
  • Хатинка
    20 000 грн/міс
    526 грн/м²

    Гайова вул., 5

    багатофункціональне приміщення
    38 м²
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    ✅Оренда приміщення вільного призначення✅вул.Гайова [телефон приховано]Світлана Агенція Ціна 20 000грн + к .п 38 м - загальна площа 1 поверх, ФАСАДНЕ ПРИМІЩЕННЯ гарний ремонт - ПЕРША ЗДАЧА приміщення - OPEN SPACE є вода, світло індивідуальне газове опалення та тепла підлога санвузол новобудова Приміщення ФАСАДНЕ, БІЛЯ ДОРОГИ
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.