Верифицированный профиль
2
Года опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
32
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
38
Последний визит на сайт
вчера

Портфолио реализованных объектов (53)

  • сдано
    Хатинка
    1 200 $/мес

    За Рудкой ул., 29

    3 комнаты
    158 / 55 / 28 м²
    этаж 5 из 5
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    💚Оренда сучасної елітної квартири🔥 🔷ЖК Gentleman Park 📲[телефон скрыт]Світлана Агенція Хатинка🏡🔑 ❤️❤️❤️ВАРТІСТЬ 👉1200$💵💵 🔷площа-158 м2 🔷5 поверх 🔷індивідуальне опалення та тепла підлога 🔷Ліфт 🔷просторе планування ✅гардеробна кімната  👉та багато іншого простору👍 🔷роздільний санвузол з душем та ванною ✅Сучасний ремонт є вся необхідна техніка і меблі для комфортного проживання. ✅Можна доставити під орендаря меблі. 👉👉🔥Будинок розташований поряд з центром на Новому світі, у пішій доступності парк Т.Шевченка та озеро. 😍😍Панорамне скління дозволяє насолоджуватись краєвидами на лоджії. Встановлено індивідуальне опалення від котела Vaillant, є підігрів підлоги у квартирі та санвузлах а також...
  • продано
    Хатинка
    67 000 $
    1 264 $/м²

    Текстильная ул., 24-Г

    1 комната
    53 / 17 / 12 м²
    этаж 9 из 9
    2020 год постройки
    1 нед. назад
    🔵🔵Новинка у продажі🔵🔵 👉1-к квартира по вул. Текстильна ЖК Затишний Двір 💥Зданий цегляний будинок . Новобудова ✅площа -43 м ✅ 9 поверх з 10 ✅не кутова ✅меблі та техніка ✅великий гардероб Будинок підключений до усіх комунікацій. Проживають люди. 🔴Вартість-67 000$💵💵💵 Перепис по Д/У Телефонуйте 📲[телефон скрыт]Світлана Агенція нерухомості ХАТИНКА
  • продано
    Хатинка
    73 000 $
    1 698 $/м²

    Белогорская ул., 12

    1 комната
    43 / 17 / 12 м²
    этаж 3 из 4
    2025 год постройки
    2 нед. назад
    📌📌1-к квартира з ремонтом. Центр ✅1-к квартира у новому малоквартирному будинку поблизу Центру💥 📲[телефон скрыт]Світлана АН Хатинк 📍Локація: вул. Білогірська, район Оболоня ТЕРНОПІЛЬ 📍загальна площа: 43 м, поверх 3 з 4 , цегляний будинок 📍окрема кімната та кухня , гардеробна ✅ЦІНА👉73 000💵🏡🔑 📲[телефон скрыт]Світлана АН Хатинка
  • продано
    Хатинка
    69 000 $
    1 675 $/м²

    Подволочиское шоссе, (Будинок 11)

    1 комната
    41 / 17 / 12 м²
    этаж 1 из 5
    2025 год постройки
    2 нед. назад
    Новинка❄️1-к квартира у Варшавському Delyx💫💫 📲[телефон скрыт]Світлана Агенція Хатинка 🏡🔑 🌱м. Тернопіль💥 🌱вул.Підволочиське шосе ✨1 поверх з 5☀️ ✅площа - 41,2 м ✅індивідуальне опалення, тепла підлога ✅окрема кімнати + кухня студія та відпочинкова зона ✅техніка і меблі -в сучасному стилі ✅балкон 🔵СУЧАСНИЙ БУДИНОК КЛУБНОГО ТИПУ 🛑Будинок обладнаний БОМБОСХОВИЩЕМ Вартість👉69 000$🔥💥🥳 📲[телефон скрыт]Світлана Агенція Хатинка🏡
  • продано
    Хатинка
    75 000 $
    1 500 $/м²

    Текстильная ул., 24-Е

    1 комната
    50 / 25 / 12 м²
    этаж 1 из 9
    2025 год постройки
    2 нед. назад
    📌Гарна квартира на ринку👉1-к квартири👉75 000$ 📲[телефон скрыт]Світлана Агенція 🌱м. Тернопіль💥 🌱вул. Текстильна ✨ 1 поверх з 10☀️ ✅площа -50 м ✅індивідуальне опалення, тепла підлога ✅окрема кімната + кухня студія ✅техніка і меблі Вартість👉75 000$🔥💥🥳 📲[телефон скрыт]Світлана Агенція Хатинка🏡🔑
  • продано
    Хатинка
    52 500 $
    1 591 $/м²

    Смакулы ул., (Будинок 7)

    1 комната
    33 / 12 / 12 м²
    этаж 3 из 11
    2023 год постройки
    2 нед. назад
    Новинка👉новенька смарт-квартира 📲[телефон скрыт]Світлана АН Хатинка 🔑🔑52 500$ 📌 ✅1-к квартира -смарт ✅3 поверх ✅площа-33 м2 ✅індивідуальне опалення ✅гарний ремонт ✅меблі та техніка
  • продано
    Хатинка
    69 500 $
    1 616 $/м²

    Белогорская ул., 12

    1 комната
    43 / 21 / 13 м²
    этаж 4 из 4
    2025 год постройки
    3 нед. назад
    Квартира з ремонтом біля Центру 70500$ Новинка ✨❤️Заходь і живи❤️ ✅1-к квартира у новому малоквартирному будинку поблизу Центру💥 📲[телефон скрыт]Світлана АН Хатинка 📍Локація: вул. Білогірська, район Оболоня ТЕРНОПІЛЬ 📍загальна площа: 40 м, поверх 4 з 4 , цегляний будинок 📍окрема кімната та кухня ✅ЦІНА👉70 500$💵🏡🔑 📍🔥Квартира з ремонтом та меблями , повністю укомплектована. Є кондиціонер💫🌨️ 📲[телефон скрыт]Світлана АН Хатинка
  • продано
    Хатинка
    66 000 $
    1 650 $/м²

    Белогорская ул., 12

    1 комната
    40 / 17 / 17 м²
    этаж 1 из 4
    2025 год постройки
    3 нед. назад
    Новесенька квартира біля Центру/ ТЕРНОПІЛЬ💫 Продається 1-к квартира біля Центру у цегляній новобудові. У квартирі ще ніхто не проживав 📲[телефон скрыт]Світлана Агенція Хатинка ✅вул.Білогірська 🔑🔑Ціна -66 000$📌 📍поверх 1 з 4 📍площа-40 м 📍індивідуальне опалення , тепла підлога 📍меблі та техніка Квартира у гарній локації . В пішій доступності парк та озеро. Автовокзали , ринки. Школи та садочки . В пішій доступності ЦЕНТР МІСТА
  • продано
    Хатинка
    11 500 $
    1 917 $/сот

    под застройку
    6 сот
    4 нед. назад
    ‼️Продається ділянка з фундаментом у с . Смиківці✅ [телефон скрыт]Світлана Агенція Хатинка Вартість11 500$ ✅площа- 6 сотих ✅по дорозі є газ ✅світло на межі з сусідами ✅вода від башні ✅Є фундамент та деякі будматеріали ТЕЛЕФОНУЙТЕ[телефон скрыт]
  • сдано
    Хатинка
    270 $/мес

    Над Яром ул., 1

    2 комнаты
    65 / 35 / 15 м²
    этаж 4 из 10
    2005 год постройки
    4 нед. назад
    🛑ОРЕНДА 🛑вул.Над Яром Оренда 2 к квартири 📍вул. Над Яром , Тернопіль 💵💸270$ 📲[телефон скрыт]Світлана Агенція 🏡🔑 ✅4 поверх з 10 ✅індивідуальне опалення ✅меблі та техніка Поруч школи та садочки. Магазини та супермаркети Світлана 📲📲[телефон скрыт]АГЕНЦІЯ
  • продано
    Хатинка
    72 200 $
    1 805 $/м²

    Генерала М. Тарнавского пер., 4

    1 комната
    40 / 19 / 10 м²
    этаж 3 из 10
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Новинка 🔥1-к квартира ✨Новинка✨стильна квартира у продажі . Провулок Тарнавського Продається чудова 1-к квартира у провулку Тарнавського, район БАМ 📲[телефон скрыт]Світлана Агенція Хатинка🏡🔑 💸💸Вартість👉72 200💸💸 💥поверх 3 з 10 💥площа-40 м 💥індивідуальне опалення та тепла підлога 💥балкон 💥меблі та техніка Новенька , Стильна та сучасна квартира в розвиненому мікрорайоні міста. Поруч школи та садочки, навчальні заклади. Магазини та супермаркети. Телефонуйте📲📲[телефон скрыт]
  • сдано
    Хатинка
    250 $/мес

    Глиняная ул., 16

    1 комната
    49 / 22 / 12 м²
    этаж 8 из 9
    2008 год постройки
    1 мес. назад
    Оренда неподалік Центру/Тернопіль 📌📌МОЖНА З ТВАРИНАМИ🐱🐶 🌳🔑Оренда 1 к квартири по вул. Глиняна💫💫🔑 ☎️[телефон скрыт]Світлана АН Хатинка Вартість-250$ + к.п ✅поверх 8 ✅індивідуальне опалення ✅цегла ❗️📌📌МОЖНА З ТВАРИНКАМИ🐶🐱 🌿квартира цегляному будинку. Квартира з меблями та технікою. Близько до центрального ринку, автовокзалу. Гарне транспортне сполучення. Все в пішій доступності 📲ТЕЛЕФОНУЙТЕ 📌[телефон скрыт]📍
  • продано
    Хатинка
    65 000 $
    1 477 $/м²

    Смакулы ул., 2.1

    1 комната
    44 / 18 / 12 м²
    этаж 2 из 11
    2023 год постройки
    1 мес. назад
    Новинка ❄️1-к квартира з ремонтом та меблями👉65 000$ ✅Продається 1-к квартира по вулиці Смакули , район Аляска 📲[телефон скрыт]Світлана Агенція Хатинка🏡🔑 🔹площа-44м 🔹поверх 2 ( ліфт) 🔹індивідуальне опалення та підігрів підлоги 🔹чудовий ремонт та хороші меблі 🔹окрема кімната та кухня 🔹балкон 🔹необхідні меблі та техніка ✨Ціна👉65 000💵 📲Телефонуйте😉🙃📲
  • продано
    Хатинка
    103 000 $
    1 241 $/м²

    Злуки просп., 7

    2 комнаты
    83 / 29 / 15 м²
    этаж 7 из 11
    2020 год постройки
    1 мес. назад
    Новинка 💫2-к по праска.Злуки -Тернопіль 🔑Продаж 2-к квартири 👉✅просп. Злуки 7 ,район БАМ 📲[телефон скрыт]Світлана АН Хатинка 💰💰💰103 000💰💰💰 💫площа-82 м 💫поверх 7 з 11 💫індивідуальне опалення 💫теплі підлоги 💫2 окремі кімнати і кухня-студія 💫балкон ✅гардеробна Гарна світла квартира з 2 окремими кімнатами . Не кутова. Зручний поверх. Огляд за попередньою домовленістю!!!!
  • продано
    Хатинка
    24 999 $
    568 $/м²

    Зелёная ул.

    44 / 10 / 10 м²
    2 этажа
    6 сот
    2 комнаты
    1 мес. назад
    📌Продаж садового відпочинкового будиночка🏡🔑 ✅✅село Острів🔑🏠 ☎️[телефон скрыт]Світлана АН Хатинка 💵💵💵ціна-24 999$💵 🌿площа-44 кв.м 🌿6 соток 🌿з ремонтом 🌿світло, вода -від башні. 🌿тепла підлога електрична 🌿бойлер 🌿кондиціонер на обігрів та охолодження 🌿септик Продається гарний відпочинковий будинок в селі Острів. 🍀Перший поверх: кухня та санвузол та спальна кімната ☘️другий: мансардна спальня ☘️перед будинком невелика відпочинкова тераса. Гарна територія. Обгороджена територія. Будинок з ремонтом. 5 км від Тернополя. Є гарне сполучення з містом. Огляд за домовленістю🔑🏠🏠
  • продано
    Хатинка
    98 000 $
    1 000 $/м²

    Троллейбусная ул., (Будинок)

    3 комнаты
    98 / 35 / 12 м²
    этаж 8 из 10
    2019 год постройки
    1 мес. назад
    🔵Новинка на Дружбі-Тернопіль🔥 Продається 3-х кімнатна елітна квартира по вул. Тролейбусна, район Дружба Світлана 📲[телефон скрыт] Агенція нерухомості ХАТИНКА 💵🔥ціна- 98 000$💵 🟢площа-98 кв.м 🟢кухня-14,5 кв.м 🟢поверх 8 з 11 🟢індивідуальне опалення, гарний ремонт 🟢підігрів підлоги кухня, коридор та санвузли 🟢2 утеплені балкони 👍👉Зроблений новий якісний ремонт👍 🎈🎈Квартира продається з кухонної стінкою та шафою-купе у коридорі. Будинок обжитий ,працює ліфт, всі документи на право власності 🚩Показуємо у зручний для Вас час🏡
  • продано
    Хатинка
    65 000 $
    1 413 $/м²

    Злуки просп., 7

    1 комната
    46 / 18 / 10 м²
    этаж 11 из 11
    2020 год постройки
    1 мес. назад
    🔵🌱Продаж 1-к квартири по прсп.Злуки 📍📍Є-Відновлення📍📍 📲[телефон скрыт]Світлана Агенція Хатинка🏡🔑 🛑Прсп.Злуки-Тернопіль 🛑площа -46 м 🛑11 поверх 🛑ліфт 🛑індивідуальне опалення 🛑в ціну входить все що на фото 📍🚙Двір закритого типу з шлакбаумом. Відеоспостереження 🔵🔵Вартість 👉65 000$🔵🔵 Огляд за домовленістю📲[телефон скрыт]
  • продано
    Хатинка
    16 700 $
    239 $/м²

    шевченка, 20

    70 / 55 / 13 м²
    1 этаж
    20 сот
    4 комнаты
    3 мес. назад
    НОВА ПРОПОЗИЦІЯ Продажу🔥🔥🔥 Продається БУДИНОК 🏡 🔑 📍📍с. Козівка, Тернопільського району 🔹20 сотих землі 🔹4 окремих кімнати 🔹індивідуальне опалення, є додатково газова колонка 🔹🔥у будинку є газ , світло та заведено воду 🔹є ванна та туалет у будинку 🏡🔑Гарне подвірʼя з мальовничою природою. До будинку веде асфальтна дорога. До самого подвірʼя веде гарна ✅✅✅ЦІНА-16 700💰 ТЕЛЕФОНУЙТЕ 📲[телефон скрыт]Світлана (Вайбер, вотсап) Агенція нерухомості Хатинка 🏡🔑
  • сдано
    Хатинка
    11 000 грн/мес

    Степана Бандеры просп., 20